AirTies AIR 5341 72Mbps 4 port Kablosuz Modem

Ağ Ürünleri » Kablosuz Modemler

Fiyat:79.00
Derece:3.00, Oy:5
 • Bağlantı Şekli Kablosuz / WI-FI
 • Bağlantı Hızı 72 Mbps
 • Port Sayısı 4 Adet
 • Bağlantı Teknolojisi Adsl, Adsl2, Adsl2+
 • Anten Sayısı Tek Antenli
 • Router Özelliği Evet/Var
 • Diğer Özellikler ADSL özellikleri: T1.413, G.992.1 (G.DMT), G.992.2 (G.Lite), G.992.3/4 (ADSL2), G.992.3 AnnexL (RE-ADSL2), G.992.5 (ADSL2+), G.992.5 AnnexM (RE-ADSL2+), Traffic shaping UBR/CBR,I.610 Bağlantı protokolleri: PPPoE, PPPoA, RFC1483 Bridging, RFC1483 Routing, ATM üzerinden IP, PAP/CHAP Kablosuz çıkış gücü: Max 20 @ 2.4GHz (anten/ kazançlarıyla) dBm EIRP Kablosuz güvenlik özellikleri: WPA, WPA2, 64,128,256 bit WEP, kablosuz MAC adresi filtreleme, SSID gizleme Frekans : ETSI 2400 MHz` den 2483.5` e kadar (3 ü örtüşmeyen 13 kanal), 20 MHz kanal band genişliği Router ve Firewall: Gelişmiş Anti-DoS SPI Firewall; URL, IP ve MAC adresi bazında filtreleme; Port yönlendirme; DMZ; Statik IP yönlendirme; DHCP sunucu ve client; DNS Proxy; PPP (PAP/CHAP/MSCHAP), IGMP v1,2,3 UPnP Tak&Çalıştır Reset butonu ile fabrika ayarlarına dönüş imkanı
 • Garanti Süresi: 24 Ay

 • AirTies MESH Teknolojisi ile betonarme duvarlara takılmayın!
  AirTies MESH Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözer. Kapsama alanını genişletmek için AirTies Air 5341 ve Air 5341’e Mesh protokolü ile bağlanan AirTies kablosuz tekrarlayıcı cihazlarını kullanmak yeterlidir. Mesh Teknolojisi sayesinde uzun mesafelere ya da betonarme engellere bağlı olarak yaşanan sinyal zayıflaması önlenir. Ayrıca kablosuz kapsama alanı dilediğiniz kadar genişletilebilir.

  Uzaktan Yönetim
  Air5341 Broadband World Forum tarafından belirlenen uzaktan yönetim protokollerini (TR-069, TR-098) destekler. Ayrıca HTTP üzerinden otomatik firmware güncelleme özelliği sayesinden her zaman en güncel yazılımı kullanıp, cihazdan en yüksek performansı alabilirsiniz.

  IPTV Servisine Hazır!
  Air5341 bir IPTV uygulaması için gerekli tüm özelliklere sahiptir. IPTV ve veri trafiğini birbirinden ayırabilmek için 8 adet ATM PVC destekler. Tek PVC üzerinden farklı servislerin sunulması durumunda da IPQoS özelliği kullanılarak farklı servis trafik tiplerine bant genişliği rezerve edebilir ve önceliklendirilebilir.

  IPTV STB (IPTV alıcısı) AirTies modeminizin kullanımı olduıkça kolaydır; sadece herhangi bir Ethernet portuna IPTV cihazınızı bağlamanız yeterlidir. QoS servisleri sayesinde, IPTV görüntü kalitesi her zaman en üst seviyededir.

  AirTouch ile tek bir tuşa dokunarak kablosuz ağınızı kurun!

  En Gelişmiş Kablosuz Güvenlik Sağlar: AirTouch sayesinde en üst seviyede güvenlik ayarlarını yapmak için tek yapmanız gereken cihazın üzerinde bulunan “AirTouch” tuşuna basmak. AirTouch teknolojisi arka planda en yüksek güvenlik ayarlarını otomatik olarak yapar.

  Kablosuz Ağın Sınırlarını Arttırır: AirTouch sayesinde Mesh Network kurmak ve kablosuz ağı genişletmek mümkündür. AirTouch ile kablosuz ağınıza yeni Erişim Noktaları (Access Point) ekleyerek kablosuz ağın sınırlarını genişletmek için bir uzmandan yardım almanıza gerek kalmaz. Tüm bu ayarları yapmak için tek yapmanız gereken kablosuz erişim noktalarının üzerinde bulunan “AirTouch” düğmelerine basmak. Böylece kablosuz ağınıza yeni erişim noktalarını (repeater) kolaylıkla ekleyebilir ve kablosuz ağınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz.

  Kablosuz Ağın Yönetimini Kolaylaştırır: AirTouch sayesinde bilgisayar ağınız üzerinde yaptığınız bazı değişiklikler otomatik olarak kablosuz erişim noktaları üzerinde paylaşılır. Bu özellik ile Mesh Network üzerinde kablosuz ağ şifresini değiştirmek istediğinizde, bütün erişim noktaları üzerinde tek tek  ayar yapmanıza gerek kalmaz. Değişikliği tek bir kablosuz erişim noktası üzerinde yaptığınızda, bu değişiklik otomatik olarak diğer kablosuz erişim noktalarına iletilir. AirTouch ile kablosuz ağı yönetmek işte bu kadar kolay!!